Ny modern teknik är standard hos oss!
​​​​​​​- Och framförallt erbjuder vi hög service


Det räcker inte med lång erfarenhet, kunskap och en stor samling moderna maskiner.

Det finns en sak till som är viktig för oss - nämligen service. Det innebär att du som kund alltid kan lita på att vi gör vad vi ska. Vi ser till att vårt uppdrag blir gjort på rätt sätt, och självklart inom utsatt tid.

Vi hoppas att vi lyckas överträffa dina förväntningar varje gång du anlitar oss.

Kontakta gärna något av våra kontor för mer information. Får du inte tag på oss dagtid går det bra maila oss.

Kontaktinfo

​​​​​​​
Såg & Betongborrning i Uddevalla AB
Gräskärrsvägen 6
451 55 Uddevalla

Kontor Uddevalla
0522 - 346 20

Kontor Mariestad
0501- 123 10

Kontor Karlstad
054- 85 14 25


info@sagobetong.se

Ekonomi/Adminstration
faktura@sagobetong.se
Elisabeth Magnusson
tf VD
073-525 64 33
elisabeth@sagobetong.se
Stefan Foss
Avdelningschef Uddevalla håltagning
070 - 567 52 42
stefan.foss@sagobetong.se
Jari Finnig
Arbetsledare Skaraborg håltagning
070 - 632 84 81
jari@sagobetong.se
Stefan Karlsson
Arbetsledare Rivning/Maskiner
070 - 670 07 01
stefan.karlsson@sagobetong.se
Taina Svensson
Löner och leverantörsreskontra
Direktnr:
0522-49 54 47
taina@sagobetong.se
Marie Olsson
Fakturering
Direktnr:
0522-49 54 46
marie@sagobetong.se
Elisabeth Magnusson
Ekonomichef
0735-256 433
elisabeth@sagobetong.se
Anders Lundqvist
Maskinförmedling
070 - 567 95 11
anders@sagobetong.se